Zapowiedź: W ramionach gwiazd - Amie Kaufman, Meagan Spooner

24.2.16

Tytuł: W ramionach gwiazd
Autor: Amie Kaufman, Meagan Spooner
Wydawnictwo: Otwarte
Data premiery: 2016-03-02

„Jedno jego spojrzenie wystarczy, by rozpalić we mnie krew. Zdaje mu się, że nie widzę, jak wyciąga rękę w moją stronę i jak powstrzymuje się w ostatniej chwili. Jest niecierpliwy, ale potrafi się hamować – chce mnie odzyskać, ale czeka. Myśli, że mamy czas.”

Ikar, największy prom kosmiczny w całej galaktyce, rozbija się podczas rejsu. Jedyni ocaleni to Lilac – córka najbogatszego człowieka w całej galaktyce, i Tervor – młody bohater wojenny, który nie należy do elity. Muszą zjednoczyć siły, by wrócić do domu i rozwiązać zagadkę tajemniczych wizji, jakie zaczynają ich nękać.

Wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Jednak w świecie, z którego pochodzą, ich związek jest skazany na potępienie. Czy mimo to nadal będą chcieli opuścić planetę?

Oto pierwsza część trylogii „Starbound”.

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Trochę nie moje klimaty, ale chyba się skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę myślała nad zakupem tej książki :) to moje klimaty. A tyle o niej słyszałam. Że aż szkoda by mi było jak bym po nią nie sięgnęła. tylko kiedy znaleźć na to czas ?:(
  Pozdrawiam cieplutko
  http://wiktoriaczytarazemzwami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam różne opinie na temat tej pozycji, jednak ta okładka mnie totalnie odpycha.. Mam jednak nadzieję, że będzie warta poświęconego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka niewątpliwie przyciąga okładką :)
  http://soelliee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń