Kuchnia domowa, czyli synowa kontra teściowa - Dorota Dardzińska

5.7.15


Dziś przychodzę do Was z recenzją kolejnej kulinarnej książki, która wpadła mi w ręce. Tym razem jest książka, której autorka jest również blogerką. Dorota Dardzińska prowadzi bloga Widelcem i nożem. To był między innymi powód dla którego sięgnęłam po tę pozycję.

"Kuchnia domowa, czyli synowa kontra teściowa" została wydana na bardzo wysokim poziomie. Sztywna oprawa, lekko błyszcząca okładka przykuwa wzrok. Na prawdę muszę przyznać, że książka jak na debiut wydana w świetnym stylu!

W środku znajdziemy wiele przepisów na mniej lub bardziej znane dania. Przepisy są podzielone na konkretne działy, czyli śniadania, obiady, desery, podwieczorki, kolacje, dania dla dzieci, Wigilia i Wielkanoc. Łącznie znajdziemy tu ponad 150 przepisów. Każdy z nich napisany w taki sposób, że każdy laik będzie wiedział jak przyrządzić daną potrawę! Co więcej! Nie ma tu żadnych dziwacznych przypraw itp. Wszystkie składniki bez problemu można kupić w markecie.

Myślę, że książka Doroty Dardzińskiej jest dla osób zarówno początkujących w kuchni jak i tych zaawansowanych. Przepisy są przejrzyste, prosto napisane i łatwe do przyrządzenia. Książka dodatkowo wydana w bardzo elegancki sposób doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby!

Tytuł: Kuchnia domowa, czyli synowa kontra teściowa
Autor: Dorota Dardzińska
Wydawnictwo: Publicat
Data premiery: 2015-11-05
Ilość stron: 175

You Might Also Like

0 komentarze