Zapowiedź: W śnieżną noc - John Green, Maureen Johnson, Lauren Myracle

19.11.14

w-sniezna-nocTytuł: W śnieżną noc
Autor: John Green, Maureen Johnson, Lauren Myracle
Wydawnictwo:  Bukowy Las
Data premiery: 2014-11-19

Trzy gwiazdy literatury młodzieżowej, z kultowym pisarzem, Johnem Greenem na czele, napisały na czas Gwiazdki trzy połączone ze sobą opowiadania.

Punktem wyjścia jest burza śnieżna, która w Wigilię kompletnie zasypuje miasteczko Gracetown. Na tle lśniących białych zasp pięknie prezentują się prezenty przewiązane wstążeczkami i kolorowe światełka połyskujące w nocy wśród wirujących płatków śniegu.

Śnieżyca zamienia małe górskie miasteczko w prawdziwie romantyczne ustronie. A przynajmniej tak się wydaje… Bo przecież przedzieranie się z unieruchomionego pociągu przez mroźne pustkowia zazwyczaj nie kończy się upojnym pocałunkiem z czarującym nieznajomym. I nikt nie oczekuje, że dzięki wyprawie przez metrowe zaspy do Waffle House uda się odkryć uczucie do wieloletniej przyjaciółki. Albo że powrót prawdziwej miłości rozpocznie się od nieprzyzwoicie wczesnej porannej zmiany w Starbucksie. Jednak w śnieżną noc, kiedy działa magia Świąt, zdarzyć może się wszystko…

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Na książkę może się skuszę. I pewnie będzie to wtedy, gdy rozpocznie się klimat świąteczny...

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję typowo świąteczną atmosferę, która wprost wylewa się z twojej zapowiedzi. Chętnie przeczytam :)
  Masz ode mnie nominację do Liebster Award :) Po więcej informacji zapraszam tu : http://www.booksnifferr.blogspot.com/2014/11/liebster-blog-award-2.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zapewne nie sięgnę po książkę, ale u fanów Green'a zapewne będzie pod wszystkimi choinkami. Może kiedyś, gdy wpadnie mi w łapki, ale jak na razie sobie odpuszczam :)

  OdpowiedzUsuń