Wszystko jest możliwe. Od marzenia do spełnienia - Lynn Lauber, Sophia Max

6.7.13

http://adremida.pl/wp/wp-content/uploads/2013/04/Wszystko-jest-mozliwe.jpg
OPIS WYDAWNICTWA:
"Jak często powtarzasz, że coś jest niemożliwe? Ale czy bariery istnieją naprawdę, czy też sam je tworzysz? Ta książka ma na celu uzmysłowienie Ci, że nigdy nie jest za późno, by coś w swoim życiu zmienić. Bohaterem publikacji jest człowiek, który marzy o staniu się największym magikiem świata. Niestety jest on jednocześnie bardzo nieporadną osobą. Nie zważa jednak na ograniczenia, lecz sumiennie realizuje swoje marzenie. Weź udział w niezapomnianej wędrówce w poszukiwaniu nadziei i natchnienia. W jej trakcie zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych.  Książka udowadnia, jak ważna jest wiara w siebie i swoje marzenia. Nawet, gdy nękają Cie wątpliwości, a otaczają negatywne emocje, możesz stać się tym, kim pragniesz zostać. Chcieć znaczy móc!"

Każda osoba na świecie na pewno o czymś marzy.Jedni pragną dalekich podróży, inni spokojnego życia a kolejni wielkiej miłości do grobowej deski. Części z nas uda się spełnić najskrytsze marzenia, reszta wyjdzie z założenia, że i tak się nie uda więc po co próbować. Czwarta część serii Magia Życia pokazuje, że warto walczyć zarówno o te małe jak i duże pragnienia.

Sięgając po "Wszystko jest możliwe. Od marzenia do spełnienia" poznamy piękną historię o tym, że marzenia się spełniają. Wystarczy tylko chcieć. Bohaterem książki jest Jewgienij Woronin. Poznajemy go, gdy ma 39 lat i pracuje w Moskiewskim Cyrku. Niestety mimo interesującej pasji, nie ma na swoim koncie zbyt wielu sukcesów. Wszystko przez to, że jak na swój wiek jest bardzo nieporadny. Nie wróży mu to zbyt dobrze na przyszłość i dalszą karierę. Jewgienij postanowił sobie, że za wszelką cenę zostanie najlepszym magikiem na świecie. Przez kolejne rozdziały krok po kroku realizujemy wraz z nim to marzenie przy okazji odwiedzając Madryt, Paryż czy Florencję.Czy mimo swojej nieporadności Jewgienij spełni swoje marzenie?

Książka jest doskonałą pozycją dla osób, które nie wierzą w spełnianie się marzeń. Napisana lekkim i przystępnym językiem jest idealna na jedno krótkie popołudnie. Tak samo jak poprzednie części, może zmienić w życiu nasze priorytety albo chociaż nakierować nas na pozytywne myślenie.

Moja ocena: 4/6

Tytuł: Wszystko jest możliwe. Od marzenia do spełnienia.
Autor: Lynn Lauber, Sophia Max
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data premiery: 2013-03-08
Ilość stron: 112
Tłumaczenie: Ciecieląg Grzegorz
Do zakupienia: Talizman


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii!

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Całkiem ciekawa pozycja. : )

    PS Zapraszam do mnie na bloga, aktualnie odbywa się na nim konkurs. Może miałabyś ochotę wziąć udział?

    OdpowiedzUsuń