Malując przyszłość. Od tragedii do szczęścia - Louise L. Hay, Lynn Lauber

27.12.12


"Oto opowieść o miłości i nadziei - oraz o tym, jak dwoje nieznajomych uratowało się wzajemnie w momencie, który wydawał się być ostatnim."

Jonathan Langley to popularny malarz, który brał udział w przyjęciach , udzielał wielu wywiadów. Był znany na całym świecie. Przez cały czas otoczony był gronem przyjaciół. Dotychczasowe życie przekreślił jeden tajemniczy wirus. Jonathan stracił wzrok a wielu jego przyjaciół zmarło. Został całkiem sam, ponieważ nawet z rodziną nie utrzymywał kontaktów. Stał się wiecznie niezadowolonym, narzekającym na wszystko samotnikiem. Wszystko zmienia się gdy w jego życiu pojawia się jedenastoletnia, rezolutna Lupe. Pomaga mu na nowo spojrzeć na świat. Nadać mu kolorów. Nie wie jednak, że ta wiecznie uśmiechnięta dziewczynka skrywa w sobie straszną tajemnicę.

Seria książek "Magia życia" uznawana jest za poradnik. W moim odczuciu są to króciutkie powieści, które w zamian za przeczytanie dają człowiekowi lekcje życia. "Malując przyszłość" pokazuje nam, że nawet w obliczu największej tragedii optymizm i wiara w lepsze jutro potrafią zdziałać cuda.

Moja ocena: 5/6

Tytuł: Malując przyszłość. Od tragedii do szczęścia
Autor: Louise L. Hay, Lynn Lauber
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data premiery: 2012-06-12
Ilość stron: 124
Tłumaczenie: Ischim Odorowicz

You Might Also Like

0 komentarze