Zaklinacz dusz - Izabela Janczarska

1.12.12


Po przeczytaniu książki "Kontakty z duchami" stwierdziłam, że książka Izabeli Janczarskiej może być ciekawą kontynuacją tego tematu. Nawiedzone domy, duchy straszące domowników na różne sposoby to jest to o czym zawsze lubiłam słuchać, czytać czy oglądać w telewizji. Nie raz i nie dwa siedziałam z nosem przyklejonym do telewizora oglądając serial "Zaklinacz dusz".

Izabela Janczarska pomaga zagubionym duszom, które z jakiś powodów nie opuściły naszego świata. Autorka opisuje swoje doświadczenia związane z przeprowadzaniem dusz w Zaświaty, w którym pomagał jej Tomasz Stefan Gregorczyk. Często zdarza się, że dusze same przychodzą do Izabeli Janczarskiej po pomoc. Dusze przechodziły w Zaświaty przez specjalne tunele. Nie jest to lekka praca. Trzeba mieć silna wol i nerwy na wodzy, gdyż wraz z przeprowadzaniem dusz wiążą się też wady. Bardzo często zdarza się, że osoby pomagające zbłąkanym duszom narażone są na zło, które odbiera im energie. W książce poruszany jest także temat reinkarnacji, o którym nie można zapomnieć, gdyż Izabela Janczarska podaje nam przykłady na to w co skrycie wierzy tj. że odradzamy się na nowo. Zdarza się, że osoby, które się odrodziły pamiętają niektóre wspomnienia, miejsca z poprzedniego wcielenia.

Cała książka napisana jest bardzo lekkim stylem. Co ciekawsze wszystko opowiedziane jest z punktu widzenia autorki. Całość składa się z raptem kilkunastu rozdziałów, więc jest to książka, którą spokojnie można przeczytać w jeden, max dwa wieczory.

Po tę książkę powinny sięgnąć osoby zainteresowane tematyką zjawisk nadprzyrodzonych, gdyż na pewno ta pozycja im się spodoba. Inne osoby, no cóż, albo "Zaklinacz dusz" przypadnie im do gustu albo nie. wiem, że gdyby mnie ta tematyka nie interesowała, to miałabym problem z tą książką.

Tytuł: Zaklinacz dusz
Autor: Izabela Janczarska
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data premiery: 2012-10-18
Ilość stron: 216

You Might Also Like

0 komentarze