Pretty Little Liars. Zabójcze - Sara Shepard

8.11.12


Pierwsze co mi się "rzuciło" w oczy po rozpakowaniu przesyłki to oczywiście przecudowna okładka. Z ręka na sercu muszę przyznać, że projekt okładki "Zabójcze" jest TOP1 wszystkich wydanych dotąd książek serii Pretty Little Liars.

Każdy z Was pewnie myśli, że skoro to już szósta część serii Sary Shepard to od razu musi być nudna, przecież przez tyle części nie da się utrzymać książek na poziomie. Otóż jesteście w błędzie! Ja także nie spodziewałam się cudów po "Zabójczych" jednak jestem w szoku bo okazuje się, że autorka trzyma rękę na pulsie i nie ma zamiaru pozwolić nam choćby przez minutę się ponudzić. Shepard ma chyba tysiące pomysłów na minutę i dlatego spod jej pióra wyszła ta cudowna seria.

Podczas imprezy charytatywnej dziewczyny dostają kolejną wiadomość od A. pod której wpływem wymykają się do lasu, gdzie znajdują zwłoki. Jednak gdy po czasie zjawia się tam policja, ciała już nie ma. Ponadto A. rozkazuję Kłamczuchom  aby na własną rękę poprowadziły śledztwo w sprawie zabójstwa Alison. Do tego w życiu przyjaciółek dzieje się naprawdę dużo. Emily postanawia zamknąć pewien etap życia, Hanna wiecznie konkuruje z przyrodnią siostrą Kate, Aria przeprowadza się i ma nowy obiekt zainteresowania a Spencer otrzymuje wiadomość od ważnej osoby.

Po przeczytaniu tej książki miałam takie momenty, że sama już nie wiedziałam co myśleć. A to wszystko przez A., które momentami chyba samo nie wie czy chce być dobre czy złe. Są momenty, że A. pomaga Kłamczuchom, aby dosłownie za chwilę udowodnić im, że nie mogą we wszystko bezgranicznie wierzyć. Dodatkowo co chwilę jesteśmy wyprowadzani w pole a akcja ciągle przyspiesza!

Pretty Little Liars to seria idealna dla osób, które lubią wątki kryminalne, zagadki i nagłe zwroty akcji. Tytuł tej części w 100% oddaje to, co znajdziecie w książce!

POLECAM!

Tytuł: Pretty Little Liars. Zabójcze
Autor: Sara Shepard
Wydawnictwo: Otwarte/Moondrive
Data premiery: 2012-03-21
Ilość stron: 328
Tłumaczenie: Mateusz Borowski

You Might Also Like

0 komentarze