Kontakty z duchami - Jason Hawes, Grant Wilson, Michael Jan Friedman

27.9.12


Od dziecka uwielbiałam programy z duchami w roli głównej. Do tego horrory i komplet jak się marzy. Możecie sobie tylko wyobrazić jak moje oczka zaświeciły się na widok książki "Kontakty z duchami". Jako wierna fanka takich programów musiałam ją przeczytać. To był niejako mój obowiązek. Tak oto tym sposobem w moje ręce trafiła ta oto książka.

Autorzy książki to specjaliści w polowaniu na duchy. Przemierzają kraj wzdłuż i wszerz pomagając ludziom uwolnić się od nękających ich istot. Są do tego bardzo dobrze przygotowani. Mają ogromną wiedzę  na temat istot nadprzyrodzonych oraz profesjonalny sprzęt, którym umieją się posługiwać jak mało kto. Na ich wielki sukces składa się też to, że duchy to nie tylko ich praca do której są zmuszani, ale także  ich wielka pasja.

"Kontakty z duchami" to zbiór wspomnień autorów z ich "zleceń". Każde skrywa wielką tajemnicę. Czytając można poczuć się jakbyśmy byli tam gdzie oni - ale jako obserwatorzy. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się bać czytając tę pozycję, zwłaszcza w nocy gdy w domu wszędzie ciemno, wszyscy śpią a ty czytasz. Na nasze szczęście po każdej opowiedzianej historii znajdziemy podręcznik łowców duchów, który doskonale studzi w nas emocje.

Dzięki tej książce możemy nauczyć się jak rozróżniać duchy, dowiadujemy się, które istoty są dobre a które złe oraz jak z nimi postępować. "Kontakty z duchami" mogę polecić osobom, które nie boją się poczuć dreszczyku emocji, który na pewno pojawi się podczas czytania.

Tytuł: Kontakty z duchami
Autor: Jason Hawes, Grant Wilson, Michael Jan Friedman
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data premiery: 2010-10-25
Ilość stron: 284
Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe

You Might Also Like

0 komentarze